Logo

Samsung J5 (2016)

Број на оглас: 3070509 | Објавен на: 12.11.2018, 15:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: J5 (2016)

Боја: Gold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 6.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsungot e mnogu socuvan i malce koristen

 xXx

Потврден огласувач