Logo

Volkswagen Sharan 1.9 TDI

Број на оглас: 3070534 | Објавен на: 16.11.2018, 12:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Alhambra

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat Alhambra 7 sedista, klima, 4 novi gumi, servisiran vo dobra sostojba registriran do 02.2019. Info na telefon 070238466 Nikola

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 MKM Aуто Струмица

Потврден огласувач