Logo

SHARAN 1.9 TDI 90 KONJA SO KLIMA

Број на оглас: 3070538 | Објавен на: 12.12.2018, 10:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Sharan

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Sharanot e vo odlicna sostojba mnogu zacuvan so zelen karton i vebasto za poveke informacii 075 554 694

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Lljubisa

Потврден огласувач