Logo

Niva vo s. Marvinci

Број на оглас: 3070604 | Објавен на: 07.11.2018, 16:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 3700 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva vo centarot na selo Marvinci. Cena po dogovor.
Broj za kontakt: 071448357 - Nestor

 Валандово

Прати Е-Маил

 Deni

Потврден огласувач