Logo

VW GOLF 7 2015GOD

Број на оглас: 3070611 | Објавен на: 19.12.2018, 15:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2015

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 63 kw / 86 ks

Цена: 9.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Vw Golf 7 vo odlicna soostojba redovno servisiran registriran so zelen karton.

 Bujamin

Потврден огласувач