Logo

Два одлични LG G3 како нови

Број на оглас: 3070619 | Објавен на: 15.11.2018, 09:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LG

Модел: LG G3 D855

Боја: Gold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 5.200 МКД
5.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се изнајмува


Опис:
➤Телефоните се солидно сочувани, едниот е црна боја а другиот златна боја
➤Примаат сите картички
(пробав со Lycamobile)
➤Батеријата им држи 1 ден

Додатоци:
➤Полнач и УСБ кабелче

Конфигурација:

Два примеоци LG G3
Цена 5.200 ден. (за еден примерок)

➤13.0 MP задна камера
➤2.0 МP предна камера

➤Внатрешна меморија 16 GB

➤РАМ меморија 2.0 GB

➤Дисплеј 5.5 инчен,
резолуција 1440 x 2560 pixels,
(~538 ppi density)

➤Процесор Snapdragon 801
Quad-core 2.5 GHz Krait 400

➤24-bit/192 kHz audio


➤Достава со КаргоЕкспрес низ цела Македонија, на пакетчето ќе означам
“опција: преглед и тест на телефонот пред да го платите“

Најсигурен контакт ТУКА, на Реклама 5 со порака во образецот подолу
Телефон: 079/238-323

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Љубомир

Потврден огласувач