Logo

Audi a6 3.0 tdi moze zamena

Број на оглас: 3070663 | Објавен на: 15.11.2018, 07:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 165 kw / 224 ks

Цена: 8 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Audi a6 3.0 tdi quattro
God.2005
Reg.09 2019 so zelen karton
Servisirana full
Novi gumi
Moze zamena

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Leotrim

Потврден огласувач