Logo

Двонасочен степер

Број на оглас: 3070712 | Објавен на: 22.11.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.700 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Степери

Вид на оглас: Се продава


Се продава двонассочен степер, скоро како нов, малку користен.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Katerina

Потврден огласувач