Logo

Bandasi 4x108 14" pezo citroen ford, zamena za 5x112 15"

Број на оглас: 3070735 | Објавен на: 12.11.2018, 06:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Bandasite se vo odlicna sostojba....

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Chrysler

Потврден огласувач