Logo

Audio reklami, originalna muzika, obrabotka na audio

Број на оглас: 3070737 | Објавен на: 08.11.2019, 15:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Фото, Видео, Аудио студија / Аудио студија

Вид на оглас: Се продава


Gemini Production Ви нуди аудио продукциски услуги: аудио нарација (Voice Over) на македонски и англиски јазик за било каква намена, оригинална авторска музика со неограничена лиценца за комерцијално користење (Royalty free), обработка на Ваш аудио материјал и било какви други аудио продукциски услуги.
Погледнете ја аудио, фото и видео понудата на нашата веб страница:

www.gemini-production.com

Facebook page: www.facebook.com/GeminiProductionMK
Telefon: 078 / 71 88 72
e-mail: info@gemini-production.com

Ви благодариме за интересот...

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Никола

Потврден огласувач