Logo

PEUGEOT 307 1.6 HDi SW

Број на оглас: 3070754 | Објавен на: 13.12.2018, 10:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 2.700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Увезена од Швајцарија
Платени давачки до регистрација

• Поминати километри 188 000
• Година на производство 2005


 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 filip

Потврден огласувач