Logo

Samsung S8 neispraven (ne polni)

Број на оглас: 3070800 | Објавен на: 14.11.2018, 15:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S8

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e super zacuvan, ne polni, ne znam sto mu e. Slikite se od telefonot

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач