Logo

Vw touran

Број на оглас: 3070817 | Објавен на: 14.11.2018, 06:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 104 kw / 141 ks

Цена: 4.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 x

Потврден огласувач