Logo

Gumi polovni 225-45-17

Број на оглас: 3070860 | Објавен на: 12.11.2019, 00:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dve Gumi polovni
225-45-17 letni.
Ednata e Bridgestone
Ednata e Sava hp2
Gumite ne se lepeni i ne se krivi
Cena za dvete 1500 denari

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 koki

Потврден огласувач