Logo

SENO I SLAMA

Број на оглас: 3070877 | Објавен на: 01.04.2019, 10:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava seno 200 balina - 100 den.
Slama 200 balina - 50 den.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Mile

Потврден огласувач