Logo

Vw Lupo 1.4

Број на оглас: 3070948 | Објавен на: 08.11.2018, 01:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Lupo

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 1.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vw lupo dobro zacuvano vo ispravna sostojba, so novi gumi, bez nikakva mana.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач