Logo

Се Издава Нов Апартман во Центар со Паркинг

Број на оглас: 3071047 | Објавен на: 14.07.2019, 11:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Адреса: Даме Груев број 42, стан 19

Апартманот INFINITY е луксузно опремен и потполно нов(Ноември 2018). Се наоѓа во центарот на Охрид, кај старото кино, многу блиску до чаршијата, плоштадот и стариот дел на градот. Голем број на кафичи, ресторани, плажи се наоѓаат во околината. Апартманот е комплетно опремен и има се што ви е потребно. Во него може да се сместат најмногу 4 лица(2+2). Располага со: спална соба со LCD TV и панел, дневна соба со комплетна кујна, фрижидер, трпезарија, гарнитура, LCD TV, клима уред, купатило со туш кабина, машина за перење, пешкири, фен, пегла и доста голема тераса. Исто така има бесплатен интернет (Wi-Fi) и бесплатен подземен паркинг(гаража). Паркинг просторот е на друга локација(околу 5 минути возење поради еднонасочни улици).

За повеќе информации и резервации јавете се на:
070 570 617 - Ацо
077 913 462 - Снежана
Facebook: Villa Tea 2
(линк: https://www.facebook.com/VillaTea2)

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Aco

Потврден огласувач