Logo

BANDAZI BANDASI 13KI SO GUMI

Број на оглас: 3071152 | Објавен на: 11.01.2019, 11:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam cetiri bandasi 13ki bes gumi izvadeni od yugo.Mmoze na viber 004915772912367.

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 STOJCE

Потврден огласувач