Logo

Audi a8 3.0tdi automatik god 2004 full Moze zamena

Број на оглас: 3071177 | Објавен на: 04.03.2019, 09:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A8

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 300 kw / 408 ks

Цена: 9 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava audi'a8 3.0tdi god 2004 registriran servisiran novi gumi vo odlicna sostojba moze zamena

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Leotrim

Потврден огласувач