Logo

Bmw 520d automatik moze zamena

Број на оглас: 3071190 | Објавен на: 15.11.2018, 07:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 520

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 200 kw / 272 ks

Цена: 11 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Bmw 520d god 2008 registriran zelen karton novi gumi uvezen ot ch servisirana komplet vo odlicna sostojba vredi dase vidi moze zamena

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Leotrim

Потврден огласувач