Logo

Bmw 730d automatik moze zamena

Број на оглас: 3071200 | Објавен на: 15.11.2018, 07:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 730

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 300 kw / 408 ks

Цена: 28 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Bmw 730d god 2009 registriran sega servis komplet novi gumi vo mnogu dobra sostojba vredi da se vidi Moze zamena

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Leotrim

Потврден огласувач