Logo

SAVA ESKIMO M+S 195 65 R15

Број на оглас: 3071274 | Објавен на: 12.11.2018, 20:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat polovni 4 komada koristeni samo zimski period.

070 249 658

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Oglas1

Потврден огласувач