Logo

FORD FOCUS 1.6 dizel 2007g.

Број на оглас: 3071333 | Објавен на: 17.12.2018, 11:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 2.800 €
2.950 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava FORD FOCUS 1.6 dizel 2007g so 158000 km . kolata e vo ekstra sostojba so klimatronik, komplet elektrika, so aluminiumski bandazi.
plateni site davacki do registracija

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач