Logo

BMW 525 TDI 92god

Број на оглас: 3071451 | Објавен на: 08.11.2018, 13:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 524

Година: 1992

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 121 kw / 165 ks

Цена: 800 €
1.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


bmw 525 92god
kuka i dr 079248948

 Валандово

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач