Logo

HTC Desire HD

Број на оглас: 3071474 | Објавен на: 15.11.2018, 09:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: HTC

Модел: Desire HD

Боја: Black

Интерна меморија: 4 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Ispraven, raboti na site mrezi so polnac. Cena 1000den. FIKSNO. za podolu ne se javuvajte.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Telefon

Потврден огласувач