Logo

Bmw 530 d na bugarski tabli bg

Број на оглас: 3071654 | Објавен на: 10.11.2018, 12:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 218 kw / 296 ks

Цена: 4.444 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Novi zimski gumi kompleten servis vo top sostojba

 Talpi

Потврден огласувач