Logo

Peugeot 306

Број на оглас: 3071690 | Објавен на: 08.11.2018, 16:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 306

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam pezo vo odlicna sostojba
Obicen dizel 1.9
Za cena povekje informacii na tell:
078-847-302

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Spase