Logo

AUDI A3 1.9 TDI 105 ks. 2007 god.

Број на оглас: 3071706 | Објавен на: 15.04.2019, 09:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 5.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A3 1.9 TDI 105 ks. 2007 god.
So mnogu oprema i mnogu socuvano,so site plateni davacki do registracija,uvoz od Germanija..
Telefon za kontakt:071-555-599..

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Delchevo

Потврден огласувач