Logo

PEZO 206 SEDAN NOVO /07/FUL OPREMA MOZE I ZAMENA

Број на оглас: 3071743 | Објавен на: 20.11.2018, 09:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava pezo 206 sedan vo perfektna sostojba registirano so ful oprema aftomatski svetla dva kluca klima centralno

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Petre

Потврден огласувач