Logo

Renault Twingo 1.2 benzin 2010 god.

Број на оглас: 3071772 | Објавен на: 24.03.2019, 12:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Twingo

Година: 2010

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 56 kw / 76 ks

Цена: 3.700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Автомобилот ја поседува комплет стандардна опрема за оваа серија на возила, регистриран до јуни месец 2019, со зелен картон , со извршен редовен сервис , со сервисна книшка и историја.Возилото е на втор сопственик, увезено од Луксембург, во перфектна состојба без никакви скриени маани.Задните седишта се мобилни во секој правец и се ослободува многу простор во зависност од потребата.

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Stole

Потврден огласувач