Logo

Opel astra 1.7 cdti ..2005 ..ekstra socuvana

Број на оглас: 3071787 | Објавен на: 24.02.2020, 14:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra 1.7 cdti ..2005god. Cosmo oprema..fuull oprema ..registrirana.. 1 godina servisna kniska..4
Novi gumi .maksimalno socuvan........za ljubiteli na opel..........ekstraaaaa

 Гостивар    Општина:Врапчиште

Прати Е-Маил

 Amar

Потврден огласувач