Logo

Seat Ibica 1.4 tdi

Број на оглас: 3071827 | Објавен на: 04.01.2019, 14:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 2.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba,dobro e zacuvana,so realni kilometri,vo nea raboti se,klimata raboti odlicno,motorot e vo odlicna sostojba i e registrirana .Moze da se proba vo sekoe vreme.

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 ljupco

Потврден огласувач