Logo

Fiat Idea 1.9 multijet

Број на оглас: 3071844 | Објавен на: 13.01.2019, 11:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Idea

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 2.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


voziloto e vo odlicna sostojba so novi gumi reg do 8 mesec.moze zamena za pogolema kola

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач