Logo

Videa 2 i 160 kaseti

Број на оглас: 3071848 | Објавен на: 08.11.2018, 18:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 70 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Видео плеери

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Videata se ispravni isto i kasetite

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Petre

Потврден огласувач