Logo

Ford Galaxy 1.9 Tdi 115ks 2003

Број на оглас: 3071872 | Објавен на: 08.11.2018, 19:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 2.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


7 sedista, kolata e vo odlicna sostoiba

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 borce