Logo

Audi 80 B4 - 1.9TDI - reg. do 01.08.2019

Број на оглас: 3071899 | Објавен на: 12.11.2018, 22:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: 80

Година: 1992

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 750 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI 80 B4, 1.9TDI 90ks, Registrirano do 01.08.2019, napraven servis smeneto ulje i site filtri

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 nenad

Потврден огласувач