Logo

Plac za delovno stanben prostor do avtobuska stanica

Број на оглас: 3071903 | Објавен на: 12.11.2018, 08:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 413 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 45.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Zemjisteto e privatizirano,planirana markica 250-60 m2,p + 2,cena po dogovor.se naogja do avtobuska stanica na samiot bulevar

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 orce

Потврден огласувач