Logo

Vw volskwagen turan 2004

Број на оглас: 3071974 | Објавен на: 28.02.2019, 13:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 11 kw / 15 ks

Цена: 5.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e so 7 sedista sega doneseno od ch.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 sali

Потврден огласувач