Logo

Tablet po odlicna cena

Број на оглас: 3072002 | Објавен на: 08.11.2018, 22:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Acer

Големина на екранот: 10" инчи

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Компјутери / Таблети и PDA Организатори

Вид на оглас: Се продава


Acer Iconia a501 po super cena

Zainteresirani pisete poraka na Viber: 070/732/456

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 David

Потврден огласувач