Logo

Se prodava ili menuva reno megan 1.5 dci 2004god

Број на оглас: 3072043 | Објавен на: 18.04.2019, 21:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 2.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava ili menuva Reno Megan 1.5 dci 60 kw 2004 godina.
registrirano do 28.09.2019 god.
Moze zamena so vasa ili moja doplelata.
Za kes ekstra cena

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Trajko

Потврден огласувач