Logo

Audi A3 1.9TDI 110 ks. 2000 god..

Број на оглас: 3072044 | Објавен на: 15.11.2018, 11:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A3 1.9TDI 110 ks. 2000 god..So realni Km:225.576 Kw:81 Ks:110...Registirano do 4 mesec 2019god so zelen karton..Kolata e koska nema nikakva maana...BEZ ZAMENI SAMO KESS..Na E-mail ne odgovarame samo na mobilen..TEL ZA KONTAKT:070-541-599 070-541-599...

 Берово    Општина: Пехчево

Прати Е-Маил

 Iv

Потврден огласувач