Logo

Audi A 4 20 Tdi got 2006 Alltomatik DSG

Број на оглас: 3072070 | Објавен на: 15.11.2018, 11:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 4.950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vozilloto je vo odlicna sostojba ot oprema ima:abs esp servo vollan 8 ajbeki navigacija fabricno cd radio elek na prozori elek na retrivizori klima tronik bort kupjuter allominski fellgi so solidni gumi centrallno zaklucuvanje potroshnja 7 litri

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Golf

Потврден огласувач