Logo

Samsung S6 Edge (32GB) Platinum Gold

Број на оглас: 3072092 | Објавен на: 09.11.2018, 01:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Samsung S6 Edge G925F

Боја: Gold

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 170 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Користен , максимално зачуван.

Сликите се негови (реална состојба)

Работи на сите мрежи NEVERLOCK

На екран заштитно стакло 6D и заштитна маска.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Jane

Потврден огласувач