Logo

Opel Corsa B 1.0 ITNO!

Број на оглас: 3072107 | Објавен на: 09.11.2018, 03:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: 1.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Itno se prodava Opel Corsa 1.0. Cena 1000 eur zosto ima karoseriski zabeleski, no motorot e menuvan so novi delovi. Smeneto i vodna pumpa, hladnjak, plocki, kais, Kolata e na lance. Ima elektirka na prozori, klima centralno. Kolata e super, ja prodavam poradi pogolemo vozilo. Mozna e zamena so moja doplata, no kola ponova od 2004. Tel 078/336315

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 zdravce