Logo

CD MP3 ZA KOLA SONY 4 X 5O WATT YAPAN

Број на оглас: 3072129 | Објавен на: 14.11.2018, 07:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


MAX SOCUVANO I CD RABOTI IMA I ANTISOK ZA NERAMEN PAT CD TO DA NE RIPA 4X 50 WATT

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Velkov

Потврден огласувач