Logo

LG SUBWOOFER 200 WATT EXXTREME BASS

Број на оглас: 3072130 | Објавен на: 07.01.2019, 20:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


KAKO NOV LG WOOFER

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Velkov

Потврден огласувач