Logo

Gumi Michelin

Број на оглас: 3072136 | Објавен на: 19.03.2019, 06:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


185/65/14
4 letni vo dobra sostojba

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Klime

Потврден огласувач