Logo

Ford mondeo 20tddi so ful oprema

Број на оглас: 3072143 | Објавен на: 09.11.2018, 07:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servies komplet 4 novi gumi vo odlica sostojba cean 1900e

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач