Logo

Nova tunika

Број на оглас: 3072150 | Објавен на: 09.11.2018, 08:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Болеро

Големина: L

Боја: Црна

Цена: 250 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


Nova crno bela tunika.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Daniela