Logo

FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET 120 KS 2008 god

Број на оглас: 3072180 | Објавен на: 21.03.2019, 08:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Bravo

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 3.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET 120 KS 2008G PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA NOVA 3700 EVRA 078 363 307

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач